Leren Proeven : basiscursus
Lesgever: Ronny Debaere

Gedurende 6 avonden leren we wijn proeven en bekijken we het wijnproces door een vergrootglas. We proeven diverse wijnstijlen, rode en witte wijnen, de verschillen met zoete en mousserende wijn, de herkomst van de wijn en bespreken de huidige tendenzen. Een boeiende reeks voor wie écht wil leren proeven en een goede basis wil hebben om de huidigewijnwereld verder te ontdekken !
kijken, ruiken en proeven
Elke avond serveren we een hapje waarbij we op zoek gaan naar de harmonie "Wijn & Gerecht". De lessenreeks eindigt in schoonheid met een volledig diner waar we deze foodparing in de praktijk toetsen met een aantal gerechten.
Wij zorgen voor de proefglazen.
Data 2021 : Gezien de regels omtrent Covid-19 zijn alle cursussen geannuleerd. We voorzien een eerste cursus in oktober 2021. Bevestiging volgt nog.